Hol vagyunk, mikor már köszönni sem tudunk? Köszönni sem tudok. Beleszippantok a levegőbe és más fiúkon érzem az illatodat. De egyiken sem annyira, mint rajtad.
anya mindig azt mondta: adni jobb, mint kapni. még az öleléseket is. önzőség lenne kérni egyet, vagy a testiséget felejtsük el az összes perccel együtt,
a csokoládéban az első harapás tűnik mindig a legédesebbnek, aztán az ízélmény szépen-lassan múlik, amíg el nem fogy minden kocka a harapás és a nyelés